O firmie

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Od kiedy?

Działamy na rynku nieruchomości od 2010 r. Od tego czasu systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje i wdrażamy nowe rozwiązania, które znacznie przyspieszają proces sprzedaży nieruchomości.

Dlaczego Fiero?

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów. Działanie Fiero opiera się na odpowiednim przygotowaniu oferty, zaplanowaniu i wdrożeniu strategii marketingowej oraz skutecznej sprzedaży, która nierzadko poprzedzona jest negocjacjami. Odpowiednio przygotowana oferta znacznie skraca czas poszukiwania właściwego klienta. Realizujemy kampanie reklamowe, tworzymy dedykowane materiały fotograficzne, w tym sesje z drona oraz korzystamy z kanałów social media.

Większość naszych ofert pochodzi z poleceń i powracających klientów. Jesteśmy małym i oddanym zespołem specjalistów ds.nieruchomości. Co to oznacza dla Ciebie? Żadnych call center, żadnego czekania, żadnego oddzwaniania. Tylko prawdziwi ludzie, z którymi możesz porozmawiać. Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić sprzedaż Twojej nieruchomości bez angażowania Twojego cennego czasu.

Jak działamy?

Pracujemy przede wszystkim na wyłączności. Twoja oferta nie jest powielana a my możemy otwarcie komunikować się z rynkiem oraz korzystać z pełni możliwości marketingowych. Dodatkowo współpracujemy z innymi biurami nieruchomości/agentami. Nie „zamykamy oferty” tylko w ramach swojego biura. W ten sposób docieramy do większego grona potencjalnych klientów, realizując jednocześnie interesy strony sprzedającej.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą szybko i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość.

Potrzebujesz „wyprostować” kwestie prawne związane z nieruchomością? Masz problem z dostępem do drogi? Zadzwoń i umów się na spotkanie, w którego trakcie zweryfikujemy możliwe rozwiązania.

Nasze referencje i certyfikaty

Partnerzy

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Chcesz sprzedać, kupić nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.