Blog

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Eko Atlantic City

data publikacji
23.02.2023
udostępnij
Eko Atlantic City

Eko Atlantic to nowe nadmorskie miasto budowane na Victoria Island przylegającej do Lagos w Nigerii, które ma rozwiązać problem chronicznego braku nieruchomości w najszybciej rozwijającym regionie. Jest to centralny punkt dla inwestorów wykorzystujących bogaty rozwój oparty na ogromnym popycie – oraz brama do rynków wschodzących kontynentu.

W miasteczku będzie można skorzystać z obiektów rekreacyjnych, takie jak promenada nadwodna o długości 10,2 km i dwie mariny. Dodatkowo dostępne są sklepy detaliczne, kawiarnie i restauracje
Miasteczko wyposażone jest w placówki służby zdrowia i szkoły.

Eko Atlantic oferuje wszystkie wygody i komfort miasta XXI wieku, zaprojektowanego przez wiodących międzynarodowych ekspertów i wspieranego przez nowoczesne i wydajne obiekty infrastrukturalne.
Dostępne w mieście apartamenty oferują szeroki wybór, od mieszkań na poziomie podstawowym, aż po ultra-wyższej klasy inwestycje. Mieszkańcy miasta już teraz mogą cieszyć się widokiem na ocean, szerokie kanały i atrakcyjne promenady.

Miasto jest cały czas w budowie od 2016 r.

Home

Zobacz także

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Chcesz sprzedać, kupić nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.