Blog

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Trojena dostępna już od 2026

data publikacji
12.01.2023
udostępnij
Trojena dostępna już od 2026

Trojena będzie ikoną łączącą naturalne krajobrazy wraz z infrastrukturą mieszkalną. W miejscu tym znajdzie się sześć charakterystycznych dzielnic rozwojowych, które łączą rzeczywistość z wirtualnymi innowacjami architektonicznymi i inżynieryjnymi. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce, jakiego nie ma nigdzie indziej na świecie.

Trojena jest częścią planu regionalnego NEOM, położona 50 km od wybrzeża Zatoki Akaba w sercu regionu przyrodniczego – o wysokości od 1500 m do 2600 m i zajmująca powierzchnię prawie 60 km kwadratowych.

Wykorzystując odmienny klimat okolicy, gdzie zimą temperatury spadają poniżej zera stopni Celsjusza, a temperatury przez cały rok są zazwyczaj o 10 stopni chłodniejsze niż w pozostałej części regionu – z czystym, świeżym powietrzem i oszałamiającymi widokami, Trojena będzie nie tylko hipnotyzującym miejscem do odwiedzenia, ale także magicznym miejscem do życia i pracy.

Trojena będzie oferować całoroczny wypoczynek na świeżym powietrzu. Inwestycja ma byćc zakończona w 2026.

W momencie ukończenia inwestycji, będzie ona zawierała również szeroką gamę domów. W tym apartamenty, domki letniskowe i rezydencje, a także hotele, od ultra-luksusowych po ośrodki wellness i rodzinne. Ponadto, będzie tu szeroka oferta handlowa, rekreacyjna i gastronomiczna. Atrakcje takie jak całoroczna jazda na nartach, sporty wodne, wędrówki i kolarstwo górskie znajdą się obok interaktywnego rezerwatu przyrody.

Trojena stanie się jedną z najbardziej olśniewających destynacji w NEOM i na całym świecie. Przesiąknięta śmiałymi ambicjami, zbudowana wokół technologii i innowacji. Będzie przestrzegać zasad zrównoważonego rozwoju, najnowocześniejszych technologii i zdumiewającego designu. Zapewni niezwykłe możliwości mieszkańcom i gościom poszukującym luksusu, przygody, rozrywki, możliwości zamieszkania i ucieczki od codzienności.

żródło: www.neoem.com

Zobacz także

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Chcesz sprzedać, kupić nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.