Blog

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Wyspa Sindalah na Morzu Czerwonym ma przywitać pierwszych gości w 2024 r.

data publikacji
19.01.2023
udostępnij
Wyspa Sindalah na Morzu Czerwonym ma przywitać pierwszych gości w 2024 r.

Sindalah to miejsce, w którym wzmocniona natura spotyka się z odpowiedzialnym projektowaniem, zaawansowaną technologią i inspirującą architekturą. Z niezapomnianymi doświadczeniami nad i pod wodą oraz świetnym połączeniem z pobliskim Morzem Śródziemnym.

Niezależnie od tego, czy szukasz tętniącej życiem atmosfery, czy czystej adrenaliny, różnorodna oferta na wyspie zaspokoi Twoje potrzeby. Celem jest przeniesienie turystyki na nowy poziom. W ośrodku znajdzie się klub plażowy, klub jachtowy, spa i centrum odnowy biologicznej oraz 51 luksusowych sklepów – oprócz luksusowych hoteli i dużej zatoki. Spodziewaj się tylko tego, co najlepsze w tej nowej całorocznej destynacji, gdzie pogoda jest zawsze przyjemna – co oznacza, że twoja radość nie będzie już zależna od pór roku.

 

LUKSUS NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Sindalah będzie siedzibą trzech zapierających dech w piersiach hoteli, oferujących 413 pokoi – w tym 88 willi – jak również 333 apartamenty z obsługą, Sindalah połączy światowej klasy gościnność, wyśmienitą kuchnię i wydarzenia w jednej doskonałej destynacji. Czarująca wyspa pulsująca od dnia do nocy, w otoczeniu inspirujących widoków.

 

Położenie Sindalah na Morzu Czerwonym sprawia, że jest to doskonały węzeł komunikacyjny dla międzynarodowej społeczności żeglarskiej.

Sindalah to powierzchnia 840,000m2, która zostanie zagospodarowana pod względem żeglarstwa.

Sindalah, miejsce napędzane technologią, w którym wyspiarski szyk łączy się z luksusem nowej generacji, będzie odpowiedzialnie zaprojektowaną przystanią zbudowaną z wielką troską o środowisko naturalne. Wizja przedstawiona przez wiodących na świecie architektów Luca Dini, znajduje się na czele nowoczesnej estetyki.

Sindalha to jeden z 10 projektów superregionów miasta Neom znajdującego się w Arabii Saudyjskiej.

 

 

Zobacz także

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

Chcesz sprzedać, kupić nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Fiero Nieruchomości - Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.